Acorn

Acorn Mac için

Basit ama güçlü görüntü düzenleyici

Eğer özellikleri üzerinde kazık değil veya banka kırmak basit ama güçlü bir görüntü düzenleyici arıyorsanız o zaman Acorn ilginç bir seçenek.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Çoklu pencere görünümü
  • Tüm araçlar tek bir yerde
  • Hassas fırça darbeleri
  • Photoshop'tan daha kolay kullanım
  • Son sürüm, birçok yeni kullanışlı özellik ekliyor

DEZAVANTAJLAR

  • Üst düzey görüntü düzenleme seçeneklerinden yoksun
  • Kalem seçim aracı yok
  • İCloud entegrasyonu yok

Çok iyi
8

Eğer özellikleri üzerinde kazık değil veya banka kırmak basit ama güçlü bir görüntü düzenleyici arıyorsanız o zaman Acorn ilginç bir seçenek.

Basit ama güçlü görüntü düzenleyici


En başından beri, eğer Photoshop'un gücüne alışmışsanız, Acorn'un hiç şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacağını unutmayın. Acorn, filtreleme ve vektörleme gibi güçlü özellikler isteyen ancak ileri seviye görüntü düzenleme uygulamalarında bulunan gelişmiş özelliklere sahip olmayanların ortasında bir yere yönlendirilir. Ancak, Photoshop'un geniş menülerini sinir bozucu bulmuş olanlar için bunu tercih edebilirler.
\ n
Acorn 4, sürüm 3'ten çok daha fazla güç sunar. Bunlar yeni katman stillerini, yeni bir Hızlı Maske aracını ve sihirli silgi gibi çalışan Instant Alpha'yi içerir. Arayüz, Photoshop kullanmaktan korkmayan herkes için harika bir başlangıç ​​noktası olmasına rağmen, kaygan ve kullanımı kolay kalıyor.

"İnsanlar için görüntü editörü"


Meşe palamudu işleri basit tutmakta ve size şekiller, metin, çizimler veya gradyanlar gibi görüntüleri düzenlemek için gerekli araçları sunmaktadır. Arabirimin alt kısmındaki artı ve eksi düğmeler sayesinde katmanları eklemek veya kaldırmak çok kolay. Ayrıca, Acorn'daki fırça vuruşlarının, uygulayacağınız basınç miktarına göre şaşırtıcı derecede hassas olduğunu fark edeceksiniz.

Yüksek kaliteli sonuçlarla dolu özellik


Acorn'da, vektör çizim, leke gibi çok çeşitli araçlar, herhangi bir katmanın tek bir rengini saydamlaştırma, döndürme ve yeniden boyutlandırma ve tek tek katmanları birleştirme gibi pek çok özellik vardır. İCloud entegrasyonunun olmaması bazı kullanıcıları rahatsız edecektir, ancak daha önce de belirtildiği gibi, deneyimli Photoshop kullanıcıları bunun biraz sınırlı olduğunu hissedeceklerdir.

Photoshop tarafından korkutulanlar için mükemmel


Acorn, ağırlığı üzerinde yumruklayan etkileyici bir görüntü düzenleme uygulamasıdır ve mutlaka Photoshop ile uğraşanlar için düşünecek bir şey verir.
Acorn'un App Store sürümlerinin doğru bir şekilde alamayacağı bir hata düzeltildi. Şekilleri birleştirirken bazı hataları düzelten en son Vector Boolean kaynaklarına güncellendi. Birden çok seçili katmanın katman listesinden başka bir tuvale sürüklenmesinin tüm katmanları kopyalayamayacağı bir hata düzeltildi. Değiştir: Bir filtre önayarı seçerken, artık katmandaki mevcut filtrelere ekleyebilmek için shift tuşunu basılı tutabilirsiniz. Bir filtre ön ayarının seçilmesinin, bir önceki filtreye sahip olduğunuzda ekranı güncellemediği bir hata düzeltildi. Değiştir: Acorn, kırpma için AppleScript'i kullanırken ve kırpılacak saydam piksel bulunmadığında artık bir iletişim kutusu açmayacaktır. Metin kutusuna seçilen bir aralık için rengi ayarlayamadığınız bir hata düzeltildi. Düzeyler seçeneğinin, dikdörtgen olmayan seçimlerle düzgün bir şekilde çalışmadığı bir hata düzeltildi. Hariç Tutulan Yollar komutunun her zaman çakışan şekillerle çalışmadığı bir hata düzeltildi. MacBook Airs'te, seviye histogramının doğru şekilde gösterilmediği bir hata düzeltildi.

Değişiklikler

  • Acorn'un App Store sürümlerinin doğru bir şekilde alamayacağı bir hata düzeltildi. Şekilleri birleştirirken bazı hataları düzelten en son Vector Boolean kaynaklarına güncellendi. Birden çok seçili katmanın katman listesinden başka bir tuvale sürüklenmesinin tüm katmanları kopyalayamayacağı bir hata düzeltildi. Değiştir: Bir filtre önayarı seçerken, artık katmandaki mevcut filtrelere ekleyebilmek için shift tuşunu basılı tutabilirsiniz. Bir filtre ön ayarının seçilmesinin, bir önceki filtreye sahip olduğunuzda ekranı güncellemediği bir hata düzeltildi. Değiştir: Acorn, kırpma için AppleScript'i kullanırken ve kırpılacak saydam piksel bulunmadığında artık bir iletişim kutusu açmayacaktır. Metin kutusuna seçilen bir aralık için rengi ayarlayamadığınız bir hata düzeltildi. Düzeyler seçeneğinin, dikdörtgen olmayan seçimlerle düzgün bir şekilde çalışmadığı bir hata düzeltildi. Hariç Tutulan Yollar komutunun her zaman çakışan şekillerle çalışmadığı bir hata düzeltildi. MacBook Airs'te, seviye histogramının doğru şekilde gösterilmediği bir hata düzeltildi.

mac için Grafik ve Tasarım en fazla indirilenler

Acorn

İndir

Acorn 4.0.3

Acorn hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×